Ελληνική Κοινότητα

• Το Στέκι μαςΤο Στέκι μαςΤο Στέκι μας
  • Απόψεις / ΕνημερώσειςΑπόψεις / ΕνημερώσειςΑπόψεις / Ενημερώσεις
  • GPS / MobilesGPS / MobilesGPS / Mobiles
  • ΥπολογιστέςΥπολογιστέςΥπολογιστές
  • ΓενικάΓενικάΓενικά
  • Προγράμματα PCΠρογράμματα PCΠρογράμματα PC
ΕΓΓΡΑΦΗ
 Αποτελέσματα 1 έως 8 από 8
  1. Απάντηση #1
    lefteris1977
    Ο χρήστης lefteris1977 είναι αποσυνδεδεμένος
    id Μέλους Μέλος: 11279
    Μικρό όνομα Μέλους Όνομα:
    Λευτέρης
    Σύνολο αναρτήσεων (θέματα - απαντήσεις) Αναρτήσεις: 27

Προεπιλογή Emulator WinCe για pna

καλημερα παιδια .μπορει καποιος να μου πει που
    θα βρω Emulator WinCe για ενα pna που εχω??
    θελω απλα να ξεκιναω καποια προγραμματα μολις ανοιγει το pna με το startup .η μηπως ειναι λαθος το προγραμμα Emulator WinCe και ειναι για pc αυτο.υπαρχει κατι αλλο η αυτο
    wince 6.0 εχω
    ευχαριστω . περιμενω την βοηθεια σας..

2. Απάντηση #2
    La_Mogio
    Ο χρήστης La_Mogio είναι αποσυνδεδεμένος
    id Μέλους Μέλος: 1788
    Τάκης
    Σύνολο αναρτήσεων (θέματα - απαντήσεις) Αναρτήσεις: 167

Προεπιλογή Απάντηση: Emulator WinCe για pna

θεωρω πως ζητας εναν explorer και οχι εναν emulator.
    δε ξερω βεβαια, υπαρχουν ειδικοτεροι εδω μεσα, απλα λεω οτι εχω κατα καιρους διαβασει εδω μεσα.

αν καταλαβαινω καλα, κατεβασε το αρχειακι απο εδω https://www.elgreko.gr/attachment.ph...6&d=1460828801
    αποσυμπιεσε το και χρησιμοποιησε ενα απο τα δυο .exe που περιεχει, για να δεις το winCE.

παραπανω βοηθεια, δυστυχως δεν κατεχω, για να δωσω.

3. Απάντηση #3
    lefteris1977
    Εκκινητής Δημοσίευσης
    Λευτέρης

θα το δοκιμασω και θα σου πω

-- Προηγούμενη Απάντηση 21:38 --

το ceDesktop δεν δουλευει
    το CE δουλευει σαν file explorer

4. Απάντηση #4
    Palmer
    Ο χρήστης Palmer είναι αποσυνδεδεμένος
    id Μέλους Μέλος: 16
    Στέλιος
    Σύνολο αναρτήσεων (θέματα - απαντήσεις) Αναρτήσεις: 2.148

Αρχική απάντηση -> lefteris1977
    το CE δουλευει σαν file explore
    Με αυτό ψάχνουμε τα αρχεία και τρέχουμε το exe που θέλουμε. Επομένως είσαι ΟΚ.. ή ψάχνεις κάτι άλλο;;

5. Απάντηση #5
    lefteris1977
    Εκκινητής Δημοσίευσης
    Λευτέρης

καλησπερα κατ΄ουσια ψαχνω εαν το λεω και τωρα καλα,,, εναν explorer δηλαδη οπως στους υπολογιστες να μπορω οταν ξεκιναει το multimedia μου wince 6 με ενα start up οπως εχουν και οι υπολογιστες και τα κανονικα pna να μπορει να τρεξει ενα προγραμμα αυτοματα με το ανοιγμα του ..

6. Απάντηση #6
    Palmer
    Στέλιος

Το startup στην ουσία είναι ένα μενού όπου υπάρχουν οι συντομεύσεις, πατώντας σε κάθε ένα τρέχει και το ανάλογο πρόγραμμα. Αυτό ισχύει στους υπολογιστές και όχι στα pna, όπου σε αρκετές συσκευές υπάρχει η επιλογή αλλάζοντας το path κάθε φορά που θέλουμε να τρέξουμε ένα πλοηγό ή ότι άλλο. Εάν δεν έχεις αυτή την εντολή στο βασικό μενού σου... θα πρέπει να βάλεις ένα άλλο έξτρα μενού το οποίο θα έχει κουμπάκι για το μανίσιο πλοηγό σου για τα εξτρά προγράμματα που θέλεις ή ότι άλλο. Θα μπορούσες να ανοίξεις ένα νέο θέμα στην κατάλληλη κατηγορία δίνοντας όσο γίνεται περισσότερα στοιχεία για την συσκευή σου και τι προγράμματα θα τρέχεις. έτσι οι ειδικοί που φτιάχνουν μενού στο φόρουμ να σου φτιάξουν αν θέλουν ένα στα μέτρα σου.

7. Απάντηση #7
    lefteris1977
    Εκκινητής Δημοσίευσης
    Λευτέρης

ακριβως ετσι ειναι οπως τα λες .απλως ειναι κινεζικο και φοβαμαι μην κανω καμια βλακεια και το χαλασω και αντε μετα να το φτιαξεις.οπως λες εχει path και καθε φορα που το ανοιγω μου ανοιγει απο εκει που το εχω σταματησει. δηλαδη ειμαι ραδιοφωνο μολις κλεισω και ανοιξω μετα πεντε λεπτα ανοιγει ραδιοφωνο,ειμαι dvd ανοιγει dvd ειμαι τηλεοραση ανοιγει τηλεοραση ειμαι gps ανοιγει gps και εχει το καλο οτι μπορει πχ να παιζει ραδιοφωνο και να κανει και πλοηγηση.τωρα εγω κατ'ουσια θελω να μου ανοιγει μολις ξεκιναω και το gps και το ραδιοφωνο δηλαδη πρωτα στο path gps και αμεσως ραδιοφωνο σαν να θες να τρεξεις απο τον υπολογιστη 2 προγραμματα με το σταρτ απ στην εκκινηση και αυτο το θελω γιατι περναω τις καμερες και θα μου ρθει καμια κληση .ενω ετσι ειμαι σιγουρος οτι θα δουλευει το gps στη πισω οθονη και θα εχω και το μενου του συστηματος ελευθερο. ραδιο, τηλεοραση ,dvd.και θα μιλαει το gps για τις καμερες γιατι μπορει να το κανει...απλως εαν εγω μετα ειμαι στη επιλογη ραδιο μολις ανοιξει δεν θα ανοιξει και το gps .εαν ειμαι στην επιλογη gps θα ανοιξει και gps και θα παιζει ραδιοφωνο.αλλα ξεχνας και οταν το βαζεις ραδιοφωνο πριν κλεισεις το αυτοκινητο δεν το ξαναβαζεις gps να ξεκινησει απο εκει>>>>>

πως να ξεκινησω θεμα σε ποια κατηγορια και τι ακριβως να γραψω...

8. Απάντηση #8
    Palmer
    Στέλιος

Αν φοβάσαι και δεν έχεις κάποια εξοικείωση καλύτερα να μην κάνεις κάποια ενέργεια και να αρκεστείς σε αυτά που ήδη έχεις. Εάν σβήσεις κατά λάθος βασικά αρχεία δεν θα μπορέσει κάποιος να σε βοηθήσει. Αν πάλι ξεθαρρέψεις και θέλεις να προχωρήσεις τότε ανοίγεις ένα θέμα εδώ --> Προβλήματα σε Menu Unlocks Η αλήθεια είναι, δεν έχω καταλάβει όλα όσα έχεις γράψει παραπάνω, γιατί δε βάζεις ερωτηματικό(?)(;;) στο κείμενό σου και δε ξέρω πότε ρωτάς και πότε όχι. Δεν πειράζει όμως... έτσι κι αλλιώς η απόφαση δική σου.

Σύμπτυξη - Διεύρυνση Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δημοσίευση νέων θεμάτων: X
  • Δημοσίευση νέων απαντήσεων: X
  • Μεταφόρτωση συνημένων: X
  • Επεξεργασία αναρτήσεών σας: X
  •  
  • BB κώδικας:
  • Smilies:
  • [IMG] κώδικας:
  • [VIDEO] κώδικας:
  • [HTML] κώδικας: X
ΕΓΓΡΑΦΗ