Ελληνική Κοινότητα

• Το Στέκι μαςΤο Στέκι μαςΤο Στέκι μας
  • Απόψεις / ΕνημερώσειςΑπόψεις / ΕνημερώσειςΑπόψεις / Ενημερώσεις
  • GPS / MobilesGPS / MobilesGPS / Mobiles
  • ΥπολογιστέςΥπολογιστέςΥπολογιστές
  • ΓενικάΓενικάΓενικά
  • Προγράμματα PCΠρογράμματα PCΠρογράμματα PC
ΕΓΓΡΑΦΗ
 Αποτελέσματα 1 έως 3 από 3
  1. Απάντηση #1
    mobnspy
    Ο χρήστης mobnspy είναι αποσυνδεδεμένος
    id Μέλους Μέλος: 1996
    Μικρό όνομα Μέλους Όνομα:
    Χρήστος
    Σύνολο αναρτήσεων (θέματα - απαντήσεις) Αναρτήσεις: 2.290

Προεπιλογή iGO MyWay ή Primo σε Android 5

Φίλοι μου καλημέρα..
    Ένας φίλος έχει αγοράσει 1 συσκευή Samsung dual sim με GPS και με ρώτησε αν μπορεί να περάσει σε αυτό, κάποια από τις γνωστές εκδόσεις
    iGO (MyWay, Primo κλπ). Το λειτουργικό είναι Android 5 και επειδή δεν έχω διαβάσει κάτι σχετικό ακόμη, είπα να σας ρωτήσω...
    Ενδεχομένως να μην έχουμε κάποιο θέμα με την εγκ/ση (λέω εγώ) αλλά ίσως υπάρχουν κάποιες ιδιαιτερότητες, όπως π.χ.:
    1) σε ποια θέση πρέπει να γίνει η εγκ/ση...
    2) αν πρέπει όλο το πρόγραμμα να είναι συγκεντρωμένο στην ίδια μνήμη της συσκευής και όχι το μισό εδώ και το άλλο εκεί...
    3) αν υπάρχουν άλλες ιδιαιτερότητες ή προβλήματα, γνωστά ίσως από την KitKat έκδοση...
    Δεν κάναμε κάποιες προσπάθειες ακόμη (μ έκδοση που τυχαίνει να έχουμε..) αλλά επειδή ίσως θα χρειαστεί η αγορά του προϊόντος από κάποιο κατάστημα,
    ήθελα να μου πείτε αν έχει βγει κάποια έκδοση ειδικά για Android 5! Κι επειδή ο άνθρωπος θα έρθει από μακριά, δεν είναι να χάνουμε χρόνο και να έρχεται
    ξανά και ξανά, για να καταλήξουμε σε κάτι...
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

2. Απάντηση #2
    FilSteve
    Ο χρήστης FilSteve είναι αποσυνδεδεμένος
    id Μέλους Μέλος: 3
    Στράτος (Στηβ)
    Σύνολο αναρτήσεων (θέματα - απαντήσεις) Αναρτήσεις: 2.967

Προεπιλογή Απάντηση: iGO MyWay ή Primo σε Android 5

Αρχική απάντηση -> mobnspy
    ήθελα να μου πείτε αν έχει βγει κάποια έκδοση ειδικά για Android 5!
    Χρηστο δεν υπαρχει κατι ιδιαιτερο, εχεις την εκδοση Lollipop, αρα διαβασε Lollipop
    Θα πρεπει να το κάνεις εγκατασταση και αναλογα τα προβλήματα αν υπαρχει λυση να το δουμε για παρακατω.

3. Απάντηση #3
    mobnspy
    Εκκινητής Δημοσίευσης
    Ο χρήστης mobnspy είναι αποσυνδεδεμένος
    id Μέλους Μέλος: 1996
    Χρήστος
    Σύνολο αναρτήσεων (θέματα - απαντήσεις) Αναρτήσεις: 2.290

Προεπιλογή Απάντηση: iGO MyWay ή Primo σε Android 5

Ενημερωτικά, για όσους ενδιαφέρει το θέμα:

α) εγκ/ση όλων στην εσωτερική μνήμη του τηλεφώνου...
    β) το app της εγκ/σης μπορεί να φορτωθεί προαιρετικά στην κάρτα μνήμης και να γίνει εγκ/ση και από εκεί (άσχετο αλλά καλό!)...
    γ) πρέπει να υπάρχει ήδη ο φάκελος iGO (η ονομασία όπως τη βλέπετε) στην εσωτερική μνήμη, ώστε το πρόγραμμα μετά την εγκ/ση, να μπορεί
    να βρει όλα τα απαραίτητα skin, sys, branding κλπ!! Στην 1η εκκίνηση, μου βγάζει ένα error του τύπου "Zip File can not be Empty" ή κάπως έτσι,
    συγνώμη που δεν το θυμάμαι επακριβώς...! Μετά, όλα βαίνουν καλώς και δεν το ξαναβγάζει!!
    δ) εάν σας βγάζει error στην ανάλυση της οθόνης ή σας λέει ότι το skin δεν υποστηρίζεται, απλά ΔΕΝ υποστηρίζεται!! Πρέπει να βάλετε άλλο skin
    που να υποστηρίζει την ανάλυσή σας (όπως και ανάλογο branding που να περιέχει την ανάλυσή σας!!)...

Όλα αυτά, σε συσκευή G900 Samsung Galaxy S5 - Duos με 2 κάρτες sim και GPS δέκτη!! Η ανάλυση της συσκευής ήταν 1920x1280 full HD...

Ετικέτες

Σύμπτυξη - Διεύρυνση Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δημοσίευση νέων θεμάτων: X
  • Δημοσίευση νέων απαντήσεων: X
  • Μεταφόρτωση συνημένων: X
  • Επεξεργασία αναρτήσεών σας: X
  •  
  • BB κώδικας:
  • Smilies:
  • [IMG] κώδικας:
  • [VIDEO] κώδικας:
  • [HTML] κώδικας: X