Ελληνική Κοινότητα

• Το Στέκι μαςΤο Στέκι μαςΤο Στέκι μας
  • Απόψεις / ΕνημερώσειςΑπόψεις / ΕνημερώσειςΑπόψεις / Ενημερώσεις
  • GPS / MobilesGPS / MobilesGPS / Mobiles
  • ΥπολογιστέςΥπολογιστέςΥπολογιστές
  • ΓενικάΓενικάΓενικά
  • Προγράμματα PCΠρογράμματα PCΠρογράμματα PC
ΕΓΓΡΑΦΗ
 Αποτελέσματα 1 έως 5 από 5
  1. Απάντηση #1
    stratego
    Ο χρήστης stratego είναι αποσυνδεδεμένος
    id Μέλους Μέλος:: 5987
    Μικρό όνομα Μέλους Όνομα:
    Γιώργος
    Σύνολο αναρτήσεων (θέματα - απαντήσεις) Αναρτήσεις: 198

Προεπιλογή σφαλμα SHDOCW.dll

καλημερα σας εχω κανει φορματ σε ενα λαπτοπ μονος μου το πρωτο μου φορματ δεν εχω ξανακανει φορματ και εχω ενα θεμα μου εμφανιζει το εξης μνμ οταν πχ παω να ανοιξω το σκυπε και σε ενα σωρο αλλες εφαρμογες το μνμ που μου εμφανιζει εινε το εξης,[κωδικος σφαλματος,[το τακτικο 325 δεν ηταν δυνατον να εντοπισθει στην βιβλιοθηκη δυναμικης συνδεσης SHDOCW.dll, δεν εχω ιδεα τι εινε αλλα με μια αναζητηση που εκανα στην σελιδα τις mikrosoft μου εμφανιζει κατι με το Net wramesvork εχετε καθολου ιδεα τι εινε αυτο; εχω κατεβασει την εκδοση 4.0 αλλα δεν επιλυθυκε το προβλημα εχω τα xp στον υπολογιστη μου

2. Απάντηση #2
    mobnspy
    Ο χρήστης mobnspy είναι αποσυνδεδεμένος
    id Μέλους Μέλος:: 1996
    Χρήστος
    Σύνολο αναρτήσεων (θέματα - απαντήσεις) Αναρτήσεις: 2.291

Προεπιλογή Απάντηση: σφαλμα SHDOCW.dll

Μια πρώτη βοήθεια που μπορώ να σου δώσω, είναι να κάνεις όλες μα όλες τις ενημερώσεις που χρειάζονται τα XP!
    Έχεις φτάσει στο σημείο να έχεις όλα τα service pack?? Έχεις τις παλαιότερες εκδόσεις Net Framework? Η έκδοση 4 είναι από τις ποιο
    πρόσφατες και δεν είναι μόνο αυτή που σου λείπει μάλλον. Οι ενημερώσεις σε συνάρτηση με τα service pack, επιλύουν αυτά ακριβώς
    τα προβλήματα. Γι αυτό άλλωστε και κυκλοφόρησαν από τη Microsoft...
    Θα πρέπει (εάν δεν έχεις περάσει όλες τις ενημερώσεις...), να μπεις στο Microsoft Update από τον υπολογιστή σου και να επιμείνεις,
    έως ότου έχεις περάσει και όλα τα service pack. Καλό είναι να περνάς πρώτα τις μικρο-ενημερώσεις και στο τέλος το εκάστοτε service pack.
    Επίσης, περίμενε να δεις τι θα σου πουν και οι υπόλοιποι συμφορουμίτες μας, γιατί έχω να δουλέψω τα XP, πολλά χρόνια!!
    Κάτι ακόμη που πρέπει να δεις, είναι εάν έχεις βάλει Java και Adobe Flash Player... Κάποια προγράμματα δεν τρέχουν καν, εάν δεν έχεις
    υποστήριξη java και flash player!

3. Απάντηση #3
    liat
    Ο χρήστης liat είναι συνδεδεμένος
    id Μέλους Μέλος:: 6888
    Γιάννης
    Σύνολο αναρτήσεων (θέματα - απαντήσεις) Αναρτήσεις: 994

Δεν αναφέρεις ποια έκδοση των windows XP έχεις εγκαταστήσει και όπως είπε και ο Χρήστος αλλά και όπως δηλώνεται στην επίσημη σελίδα του skype για να ξεκινήσετε χρειάζονται τα Windows XP με SP3

4. Απάντηση #4
    red
    Ο χρήστης red είναι αποσυνδεδεμένος
    id Μέλους Μέλος:: 669
    Λάκης
    Σύνολο αναρτήσεων (θέματα - απαντήσεις) Αναρτήσεις: 408

μαζι με ολες τις παραπανω ερωτησεις, θα προσθεσω κι εγω μια...
    πώς εκανες φορματ ?
    εκανες boot απο το cd και εκανες διαμορφωση το διαμερισμα που εκανες εγκατασταση ?

ρωταω, επειδη μπορει να μην εκανες σωστη εγκατασταση

5. Απάντηση #5
    stratego
    Εκκινητής Δημοσίευσης
    Ο χρήστης stratego είναι αποσυνδεδεμένος
    id Μέλους Μέλος:: 5987
    Γιώργος
    Σύνολο αναρτήσεων (θέματα - απαντήσεις) Αναρτήσεις: 198

καλησπερα σας τωρα ειδα τα μνμ σας θα απαντησω λοιπον σε ολους σας για το τι εχω κανει και δεν εχω κανει μαζι και το πως εκανα φορματ.[απαντηση στο πρωτο σχολιο-χρηστος δεν ειχα κανει ολες τις ενημερωσεις τις εκανα ολες ομως και το εφτιαξα ετσι νομιζω δεν εχω δει αμα κανει επαναφορα του συστηματος λογικα θα κανει,και δεν ειχα flas player εβαλα ομως μετα χωρις να ξερω οτι εινε μερος τις λισης για αλλο λογο τον εβαλα εγω για να βλεπω βιντεακια απο τον Mozila γιαυτο τον εβαλα δεν ειχα μεσα player.[Απαντηση στο δευτερο σχολιο Γιαννης εχω τα xp profesional και δεν εχω πια προβλημα με το σκυπε λογικα τα εγκατεστησα με τις ενημερωσεις συν οτι στις ενημερωσεις μεσα ηταν και ο internet explorer 8.[Απαντηση στην τελευταια ερωτηση και πιο κρισιμη εκανα φορματ μεσω cd εγκαταστασης ενος φιλου του πατερα μου κανονικα windows διαλεξα μεσω του bios το cd εκανα τις επιλογες για να το τρεξει και μετα ξεκινησε μονο του το φορματ εγκατασταθηκαν τα windows Μετα απο κανενα διωρο και ενω το ειχα συνδεδεμενο στο ιντερνετ εβρισκε και τους ντριβερς κτλ μονο που δεν μου λειτουργει το wifi key και αλλα δυο κουμπακια το προβλημα το εχω λυσει παντως η ετσι δειχνει νομιζω ομως οτι επιλυθυκε στην ουσια απο μονο του ολες ομως η απαντησεις σας εινε ακριβως τα βηματα που ακολουθησα για να το επιλυσω και ας μην τις ειχα διαβασει ακομη

Σύμπτυξη - Διεύρυνση Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δημοσίευση νέων θεμάτων: X
  • Δημοσίευση νέων απαντήσεων: X
  • Μεταφόρτωση συνημένων: X
  • Επεξεργασία αναρτήσεών σας: X
  •  
  • BB κώδικας:
  • Smilies:
  • [IMG] κώδικας:
  • [VIDEO] κώδικας:
  • [HTML] κώδικας: X
ΕΓΓΡΑΦΗ