Ελληνική Κοινότητα

• Το Στέκι μαςΤο Στέκι μαςΤο Στέκι μας
  • Απόψεις / ΕνημερώσειςΑπόψεις / ΕνημερώσειςΑπόψεις / Ενημερώσεις
  • GPS / MobilesGPS / MobilesGPS / Mobiles
  • ΥπολογιστέςΥπολογιστέςΥπολογιστές
  • ΓενικάΓενικάΓενικά
  • Προγράμματα PCΠρογράμματα PCΠρογράμματα PC
ΕΓΓΡΑΦΗ
 Αποτελέσματα 1 έως 6 από 6
  1. Απάντηση #1
    stratego
    Ο χρήστης stratego είναι αποσυνδεδεμένος
    id Μέλους Μέλος:: 5987
    Μικρό όνομα Μέλους Όνομα:
    Γιώργος
    Σύνολο αναρτήσεων (θέματα - απαντήσεις) Αναρτήσεις: 198

Προεπιλογή προβλημα με τον chrome περιηγητη

καλημερα σας αντιμετωπιζω ενα προβλημα με τον περιηγητη μου το οποιο ειναι το εξης: οταν συνδεομαι με τον λογαριασμο google σβηνει απο μονο του στα καλλα καθουμενα και επανερχερται μετα αυτοματα
    η και οχι πολλες φορες πεφτει και δεν ανοιγει και καθολου με εχει αναγκασει να το κανω επανεγκατασταση
    πανω απο 3 φορες το προγραμα εχω επαναφερει τον περιηγητη στην αρχικη του κατασταση αλλα οταν μπαινω
    με τον λογαριασμο μου παλι τα ιδια τωρα τι γινεται δεν ξερω εχω απενεργοποιησει και εχω διαγραψει καθε εφαρμογη
    προσθετου στον περιηγητη και προσπαθω να τον επαναφερω με βαση την βοηθεια τις google αλλα δεν βρισκω
    κατι που να βοηθαει στο προβλημα μου καπου στην βοηθεια διαβασα οτι να δημιουργησω καινουργιο λογαρισμο
    google αλλα εγω δεν θελω καινουργιο λογαριασμο θελω να διωρθωσω τον ηδη υπαρχον προφιλ μου καθως το εμαιλ
    που εχω στο προφιλ χρηστη το χρησιμοποιω ευρεως και στις επαφες μου εχει καποιος καμια ιδεα για το τι μπορει
    να συμβαινει; υπαρχει περιπτωση να προσπαθει καποιος να παραβιασει το εμαιλ μου η την συνδεση γενικοτερα
    του λογαριασμου μου; εχω κανει σαρωση παντως για ιους κατασκπιας κτλ και δεν εχω βρει κατι υπαρχει κατι που να μπορει να κανει ελλενχο και στο εμαιλ μου οπως κανει και στο κομπιουτερ μου; υπαρχει σοβαρο προβλημα με αυτο
    χρειαζομαι επειγοντως βοηθεια καθως αυτον τον λογαριασμο μου τον χρησιμοποιω και για συναλλαγες με την
    paypal που εχω

2. Απάντηση #2
    ninemia123
    Ο χρήστης ninemia123 είναι αποσυνδεδεμένος
    id Μέλους Μέλος:: 346
    Δημήτρης
    Σύνολο αναρτήσεων (θέματα - απαντήσεις) Αναρτήσεις: 2.840

Προεπιλογή Απάντηση: προβλημα με τον chrome περιηγητη

Κανε απεγκατασταση του προγραμματος ,επανεκκινηση του υπολογιστη .Μετα κατεβασε εκ νεου το προγραμμα και δες αν λυθηκε το προβλημα.
    Καλο θα ηταν να εκανες απεγκατασταση με καποιο απο τα προγραμματα που κυκλοφορουν και να αφαιρουσες ολα ,αν εχεις και καποιο προγραμμα καθαρισμου regestry κανε και ενα καθαρισμο και μετα κατεβασε την καινουρια εκδοση και δοκιμασε.
    Κατι τρελα που μου εκανε και μενα ο firefox λυθηκαν με αυτον τον τροπο ελπιζω με μια πληρη απεγκατασταση -επανεκκινηση καθαρισμο και εγκατατσταση να βρεις την ησυχια σου
    Ο φιλος ο mobnspy εχει ανεβασει κατι στο παρακατω λινκ
    Uninstaller 2

3. Απάντηση #3
    alternative
    Ο χρήστης alternative είναι αποσυνδεδεμένος
    id Μέλους Μέλος:: 1701
    Ακης
    Σύνολο αναρτήσεων (θέματα - απαντήσεις) Αναρτήσεις: 166

δεν ξερω αν θα βοηθησει, καθως δεν χρησιμοποιω τον chrome
    αλλα βρηκα αυτο:
    Σύνδεσμος:
    Κρυφό περιεχόμενο! Πρέπει να είστε Μέλος. Σύνδεση ή Εγγραφή

4. Απάντηση #4
    mobnspy
    Ο χρήστης mobnspy είναι αποσυνδεδεμένος
    id Μέλους Μέλος:: 1996
    Χρήστος
    Σύνολο αναρτήσεων (θέματα - απαντήσεις) Αναρτήσεις: 2.291

Χρησιμοποιείς και άλλους περιηγητές (π.χ. Explorer ή Mozilla) έστω και περιοδικά, για τυχόν άλλους λόγους?
    Αν ναι, έτυχε να σου κάνουν και αυτοί τα ίδια?
    Γιατί, όπως το περιγράφεις, δεν μου μοιάζει με παρέμβαση από ιό, αλλά δυσλειτουργία του ίδιου του περιηγητή!
    Είμαι κι εγώ της γνώμης ότι ένα καλό καθάρισμα της registry, αφού απεγκαταστήσεις πρώτα τον Chrome και κάνεις
    επανεκκίνηση και κατόπιν τον εγκαταστήσεις εκ νέου, πιθανότατα θα σου λύσει το πρόβλημα (όπως ανέφερε και ο ninemia123 παραπάνω)..

5. Απάντηση #5
    stratego
    Εκκινητής Δημοσίευσης
    Γιώργος

καλημερα παιδια δεν εχω κανει τιποτα απο ολα αυτα γιατι απο τις γιωρτες τωρα γυρισα και δεν ειχα παρει τον
    υπολογιστη μου μαζι μολις ξυπνησω θα τα κανω ολα αυτα που μου ειπατε και θα δω τι θα γινει ηδωμεν και ναι δεν
    μου κανει τετοια κολπα οταν πχ μπαινω απο αλλους περιηγητες σιγουρα καποια δυσλειτουργια του ιδιου του
    προγραμματος ειναι καλημερα σας και ελπιζω να περασατε καλλα ολοι σας θα στειλω μετα τα αποτελεσματα

6. Απάντηση #6
    stratego
    Εκκινητής Δημοσίευσης
    Γιώργος

καλημερα μετα απο πολυ καιρο λογο καποιον τεχνικων προβληματων οπως ελλειψη υπολογιστη δεν μπορουσα να απαντησω σας ευχαριστω για τις συμβουλες που μου δωσατε πλεον ομως εχω παρει καινουργιο υπολογιστη και δεν εχω κανενα μεχρι στιγμη προβλημα αυτος εινε ο λογος τις πολυμηνης απουσιας μου σας ευχαριστω και σιγα σιγα θα ξαναμπω στο κλιμα του φορουμ καλος σας βρηκα παλι

Σύμπτυξη - Διεύρυνση Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δημοσίευση νέων θεμάτων: X
  • Δημοσίευση νέων απαντήσεων: X
  • Μεταφόρτωση συνημένων: X
  • Επεξεργασία αναρτήσεών σας: X
  •  
  • BB κώδικας:
  • Smilies:
  • [IMG] κώδικας:
  • [VIDEO] κώδικας:
  • [HTML] κώδικας: X
ΕΓΓΡΑΦΗ