Ελληνική Κοινότητα

• Το Στέκι μαςΤο Στέκι μαςΤο Στέκι μας
  • Απόψεις / ΕνημερώσειςΑπόψεις / ΕνημερώσειςΑπόψεις / Ενημερώσεις
  • GPS / MobilesGPS / MobilesGPS / Mobiles
  • ΥπολογιστέςΥπολογιστέςΥπολογιστές
  • ΓενικάΓενικάΓενικά
  • Προγράμματα PCΠρογράμματα PCΠρογράμματα PC
ΕΓΓΡΑΦΗ
 Αποτελέσματα 1 έως 4 από 4

Θέμα: Talk&Drive 43A

Περιγραφή - 2013 v.5015 σε MLS Destinator
  1. Απάντηση #1
    greg
    Ο χρήστης greg είναι αποσυνδεδεμένος
    G
    id Μέλους Μέλος: 3358
    Σύνολο αναρτήσεων (θέματα - απαντήσεις) Αναρτήσεις: 3

Προεπιλογή Talk&Drive 43A

Εγκατέστησα την αναβάθμιση λογισμικού και χάρτη Ελλάδας με ελληνικούς χαρακτήρες 2013 v.5015 σε MLS Destinator Talk&Drive 43A . Διαπίστωσα ότι δεν λειτουργεί το πλήκτρο αφής (Εύρεση σημείου ενδιαφέροντος) δηλαδή αν το πατήσω κάνει ένα ήχο κολλάει δεν μπορω να κάνω τίποτα άλλο και θα πρέπει να το κλείσω και να το ανοίξω πάλι για να ξεκολλήσει . Ένα άλλο πρόβλημα που διαπίστωσα είναι ότι δεν εκφωνεί τις ειδοποιήσεις για τις κάμερες ταχύτητας παρότι έχει επιλεγεί η ακουστική και οπτική ειδοποίηση απο το μενου ρυθμίσων.
    Η συσκευή μου είναι αναβαθμισμένη σε pro
    Σε επικοινωνία με την mls μου απαντησαν {Θα χρειαστεί να στείλετε την συσκευή σας στα γραφεία μας για να την ελέγξουμε. Δεν έχουμε παρόμοιες αναφορές για πρόβλημα με τα την αναβάθμιση}.
    Αν κάποιος μπορούσε να βοηθήσει ευχαριστώ.

2. Απάντηση #2
    Palmer
    Ο χρήστης Palmer είναι αποσυνδεδεμένος
    id Μέλους Μέλος: 16
    Μικρό όνομα Μέλους Όνομα:
    Στέλιος
    Σύνολο αναρτήσεων (θέματα - απαντήσεις) Αναρτήσεις: 2.138

Προεπιλογή Απάντηση: Talk&Drive 43A

Φίλε λίγο περίεργα τα πράγματα, δεν έχει λογική αυτό το πρόβλημα. Μήπως για κάποιο λόγο έχεις βάλει κάποιο άλλο
    πρόγραμμα destinator? και με την αναβάθμιση δεν μπόρεσε να γίνει ταυτοποίηση των αρχείων εγκατάστασης.

3. Απάντηση #3
    greg
    Εκκινητής Δημοσίευσης
    G

Προεπιλογή Απάντηση: MLS 2013 v5015

Την αναβάθμιση 2013 v5015 την έβαλα στο talk &drive 43 A το οποίο είναι αναβαθμισμένο σε pro και μου έχει πολλά προβλήματα όπως διαπίστωσα .
    Δεν μου εκφωνεί τις ειδοποιήσεις π.χ για τις κάμερες ταχύτητας παρότι έχει επιλεγεί η ακουστική και οπτική ειδοποίηση.
    Δεν λειτουργεί το πλήκτρο αφής (Εύρεση σημείου ενδιαφέροντος) δηλαδή αν το πατήσω κάνει ένα ήχο κολλάει δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο και θα πρέπει να το κλείσω και να το ανοίξω πάλι για να ξεκολλήσει .
    Σε διαδρομή που το χρησιμοποίησα, το βελάκι που δείχνει το στίγμα του αυτοκινήτου στο δρόμο μου το έδειχνε σε άλλο δρόμο από αυτό που ήμουν .
    Ενημέρωσα την mls και μου απάντησαν :Δεν έχουμε παρόμοιες αναφορές για πρόβλημα με τα την αναβάθμιση. Θα χρειαστεί να στείλετε την συσκευή σας στα γραφεία μας για να την ελέγξουμε.
    Η συσκευή με την προηγούμενη που είχα δεν παρουσίαζε κανένα πρόβλημα .
    Την αναβάθμιση 2013 v5015 η mls την δίνει ως αναβάθμιση για το μοντέλο 43α
    Αν κάποιος την έχει βάλει ας γράψει αν του λειτουργεί σωστά το gps

4. Απάντηση #4
    greg
    Εκκινητής Δημοσίευσης
    G

Προεπιλογή Απάντηση: Talk&Drive 43A

Το προγραμμα το εχει βαλει η ιδια η mls όταν το ειχα παει για αναβαθμιση σε pro από εκει και μετα κανω μονο τις αναβαθμισεις που δινει στο σαιτ
    Ακολουθω τις αναβαθμισεις που δίνει η mls δεν εχω βαλει κατι άλλο δεν μπορω αλλωστε για τι η συσκευη είναι καταχωρημενη στην σελίδα και μου βγαζει μια επιλογη δεν γινεται να κανω λαθος και να εχω βαλει κατι άλλο
    Αν βαλω την προηγουμενη όλα οκ

Σύμπτυξη - Διεύρυνση Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δημοσίευση νέων θεμάτων: X
  • Δημοσίευση νέων απαντήσεων: X
  • Μεταφόρτωση συνημένων: X
  • Επεξεργασία αναρτήσεών σας: X
  •  
  • BB κώδικας:
  • Smilies:
  • [IMG] κώδικας:
  • [VIDEO] κώδικας:
  • [HTML] κώδικας: X